Activity

 • Crowder Sauer posted an update 2 days, 18 hours ago

  2008 שבתאי VUE: בהשראת אופל

  506

  סיכום:

  הודות לחטיבה האירופית על ידי GM, אופל, סטורי VUE חדש יתגלגל מקו המפעל ספרינג היל, TN, שמפיח קיימים מתחילים בדגם המקום יצירתי על ידי המותג.

  מילות מפתח:

  משתיקי קורסה, כוונון קורסה, פליטה פרטי, החלקים של אוטו, שבתאי VUE, שבתאי SKY, חלקיו של שבתאי, GM

  גוף המאמר:

  חטיבת ג’נרל מוטורס שבתאי עובדת לוגיסטית מורכבת הכול על רעיון תחליף לרכב השטח הקטן שלה, ה- קניית ספר תורה . כרגע מבוסס אודות שיטה אמריקאית בעצמו, ה- VUE לשנת 2008 אמור ל לשכור מבוסס אודות טכנולוגיית אופל: אופל היא המותג האירופי החשוב ביותר בידי ג’נרל מוטורס. אלו נוספות נחשבות בשביל שכאלו שהיו מודאגים מכך ש- GM תעלה רק את ה- Saturn VUE. בענף היא, כלי רכב מקום מקבל מתגוררים מתחילים ותמיכה שונה בידי ערכת מיגון היחסים המיוחדת שמורכב בעלויות אופל. ברם מוקדם לדעת את אותן המתאימים אודות המהפך הלא רחוק על ידי שבתאי VUE, אילו מה ישנם תכנונים שהיינו דורשים המתארת את המודל המחודש הזה.

  מהעבר שבתאי הוציאה את הדגמים המקוריים מסדרת S עוד ב- 1990, העסק התקשתה לשמור המתארת את דומות יוצאות דופן. המותג שבתאי המוזנח, שהוזנח בידי ההורה GM, נאלץ להמתין על פי רוב 10 שנים לפני שנוספו רכבים נוספים לקו, כללי כלי רכב המשטח VUE של שבתאי. הכולל מכוניות בינוניות מסדרת L, שלושת קווי יחס [ION שהחליפו את כל סדרת S] כללו רק את קו שבתאי השלם לאורך 10 2. למרבה הצער, אשת משלושת הדגמים הן לא נעשה פרפורמנטים בולטים, על כן המותג סבל בהתאם.

  במחיר מותו בקרב אולדסמוביל הגיעו מצויות מתחילים בעבור שבתאי. בזמן זה, חטיבת GM מעורבת בחומרים שונים חוק, סטורן מקבל רכבים נוספים שיאפשרו לזרז רק את הקו. בהתאם ל חברת הסוחרים המובילה וציוני שביעות בקשותיו הגבוהים בידי הצרכנים, סטורן מחודש מיד לחטיבת איכות אירופאי. לשבתאי מותקן לאופל להודות אודות על ידי זה.

  במקביל ל אוטו הסיאום האמצעית על ידי אאורה המתבססת בכבדות הכול על מידע אופל, ה- Saturn VUE יתבסס על אודות אופל אנטרה GTC. קונספט אצל אנטרה ביצע אחר סיבובי התצוגות האוטומטיות בעולם ומה שהיינו חושקים על האנטרה מרמז כיצד שאולי אנחנו הם בעלי זכאות לעיין לראות במחיר ה- VUE.

  האנטרה הרבה יותר פשוטה מגודל שבתאי VUE הנוכחי; למרות שלפי הדיווחים לאנטרה יהיו כמה דלתות בעצמו, סוג מסוים VUE על ידי שבתאי לוקח בנוסף דלתות. שני הרכבים קרובים יותר לגודל דגמי טויוטה RAV4 והונדה CR-V הנוכחיים, החברות המרכזיים סביר. מידות קטנטן שנתיים זה הזמן מאפשר וגם לשבתאי להציג אוטו שטח ניכר יותר במחיר 7 נוסעים בשנה שמטרתה, Outlook.

  סטורן VUE 2008 יכלול מנועי גז המופעלים בידי 4 ושש צילינדרים. ספר תורה מחיר שיציעו וכדלקמן AWD הכולל RWD. חזית אנטרס תקים שוב מתוך מטרה להשתלב במראה שבתאי האינטרנטי. מלבד לזאת, ה- VUE ישתלב כנראה בטכנולוגיית ה- GM הנוכחית בנות תכונות בטחון וביצועים העוסקות. סכום ראשית על ידי כדלקמן -20,000 דולר אמריקאי לדגם FWD אמור ל לשכור עם גרסאות AWD טעונות במלואן במחיר על ידי ואפילו עד 24 אלף דולרים.

  סטורן VUE 2008 יוקם בספרינג היל, ביתו בקרב פירמה שבתאי ייחודי. מכיל האאוטלוק, הילה, הרודסטר SKY, הקרוסאובר RELAY וה- ION הקומפקטי והחדש מפיחים אחר שבתאי בשל אופל. כדוגמת אלו חדשות מעולות בעבור אוהדי שבתאי שתמכו כמו שצריך ביצרנית יחס בזמן האחרון הקמתה שעות הערב 2 שנים דרך -15 שנה.